|
Productdetails:
|
| Spanning: | 3.2V | Capaciteit: | 5AH |
|---|---|---|---|
| Gewicht: | 160 g | Sollicitatie: | EV, Zonnestelsel, Telecommunicatiepost |
| Cycle Life: | 2500-3000 keer | Certificering: | CE, ROSH, MSDS, UN38.3 |
| Merknaam: | BENERGY | OEM/ODM: | Accetable |
| Markeren: | 5AH het Fosfaatbatterij van het lithiumijzer,De Batterij van het het Ijzerfosfaat van het voertuiglithium |
||
Lifepo4 batterij 3.2V 5AH oplaadbaar voor UAV's
Lithiumbatterij 3.2 V 5AH voor UAV's voor onbemande luchtvaartuigen
Benergy Lifepo4 Batterijcellen zijn lichtgewicht, klein en kunnen worden gebruikt voor zonne-stralen, zonnepanelen, UPS, elektrische gereedschappen enzovoort..
3.2V 5Ah Lifepo4 Cells BFY-LFP05AHP JST connector
| Productsoort | Lithium-ijzerfosfaatcel |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 3.2V |
| Nominale capaciteit | 5AH |
| Minimumcapaciteit | 5AH |
| IR | ≤ 10 mΩ |
| Grootte |
8.2*71*130 mm (dikte,W,L) 0.323*2.83*5.12 inch |
| Gewicht |
160 g±5 g 0.353 pond. |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | 5A (1C) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 3.65V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | 1A (0,2C) |
| Maximale continue ontladingsstroom | 5A (1C)Verstelbaar |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | 25A (((5C) Verstelbaar |
| Ontlading afgesneden Spanning | 2.5V |
| Levenscyclus | > 2500 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -40 ̊55°C |
| Laadtemperatuur | 0°45°C |
| Toepassing | Gebouw van telecomstation, zonne-energiesysteem, energieopslag, golfkarretje, elektrisch voertuig enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Cell Picture ((Ultra dun ontwerp):
![]()
Voor UAV's voor onbemande luchtvaartuigen
![]()
voor zonneverlichting op straat
![]()
![]()
Waarom Benergy Lifepo4 kiezen?
Ontwerp:
Ik kan de batterij voor je knippen.
Merk:
Kwaliteit:
* Professionele Lithium Iron Phosphate Cell Maker sinds 2009 toen Lifepo4 celtechnologie nog vrij nieuw was.
Wat is een Lifepo4?
LiFePo4 batterij betekent lithium ijzerfosfaatbatterij die een soort van lithium-ion oplaadbare batterij is.
LiFePo4-batterijen zijn het veiligste lithiumbatterijtype dat momenteel op de markt verkrijgbaar is.geen geheugen-effect ze kunnen volledig vervangen loodzuurbatterijen en Ni-MH/Ni-CD batterijen.
Benergy produceert en exporteert Lifepo4-cellen sinds 2009 en we leveren wereldwijd kwaliteitsvolle, betrouwbare en veilige batterijoplossingen.
Toepassingen:
![]()
Veelgestelde vragen
Q1: Kan ik een gratis monster krijgen?
A1: Over het algemeen leveren we geen gratis monster, maar we kunnen de monsterkosten terugbetalen wanneer de koper een bulkorder plaatst.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, Cash etc., 100% T/T vooraf voor monsters.30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc.Als u andere betalingsvoorwaarden wilt, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheid. Meestal kunnen we goederen binnen 10 -15 werkdagen leveren voor kleine bestellingen, voor meer QTY. bestelling, laten we bevestigen wanneer u de officiële bestelling plaatst.
Q4: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en merk BENERGY.
V5.Wat is uw garantie?
A5: Wij bieden 2 -5 jaar garantie voor al onze batterijen. Wij garanderen ten minste 2000 cyclus levensduur voor de LiFePO4 batterijen, wat betekent dat na 2000 @ 80% DOD,er nog steeds ongeveer 60% capaciteit overblijft.U kunt het minstens 5 jaar gebruiken voor een normale 1 keer opladen en dagelijks ontladen.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867