|
Productdetails:
|
| Batterijtype: | LifePo4 -pakket | Spanning: | 12,8V |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 100AH | Celzaak: | plastic |
| Merknaam: | BENERGY | OEM/ODM: | Aanvaardbaar |
| Markeren: | 12V 100AH batterijpakket,LiFePo4 batterijpakket voor elektrische voertuigen |
||
LiFePo4 batterijpakket 12V 100AH OEM/ODM geaccepteerd, aangepast batterijpakket beschikbaar
LiFePo4 12V 100AH batterijpakket... vervang loodzuurbatterij... elektrische auto.
LiFePo4-batterijen zijn de veiligste lithiumbatterijen die momenteel op de markt verkrijgbaar zijn.geen geheugen-effect ze kunnen volledig vervangen loodzuurbatterijen en Ni-MH/Ni-CD batterijen.
Benergy produceert en exporteert Lifepo4-cellen sinds 2009 en we leveren wereldwijd kwaliteitsvolle, betrouwbare en veilige batterijoplossingen.
12V 100AH Lithiumbattery Pack Parameter Tabel:
| Productsoort | Lithium-Ierfosfaatbatterij |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 100AH |
| Minimumcapaciteit | 100AH |
| Verpakking | 4S1P |
| Grootte |
330*172*215mm (W,L,H) 12.99*6.77*8.46 pond. |
| Gewicht |
10.15 kg±150 g 22.38 lbs |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | 50A (instelbaar) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 14.6V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | 50A ((Verstelbaar) |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | 150A (verstelbaar) |
| Ontlading afgesneden Spanning | 10V |
| Levenscyclus | > 2500 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -10°55°C |
| Laadtemperatuur | 0°45°C |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Indicator | Kan overeenkomen |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Waarom koos je voor een Benergy 12V Lifepo4 batterij?
*Professionele.We hebben een productielijn om onze eigen cellen te maken in verschillende batterijpakketten, meer professioneel.
*Hoge energie dichtheid, geen vervuiling.Standaard koffers volledig vervangen 12V loodzuurbatterijpakketten- Lichter, grotere capaciteit, geen vervuiling, gratis onderhoud.
*Werk aanpassen.Kan verschillende pakketten voor klanten aanpassen op basis van applicatie-details.
* Verscheidene toepassingen.Kan worden gebruikt voor elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, zonnestelsel, kamperen, RV enz.
* Aanvaard OEM/ODM orders.
Foto van de batterij:
12V 100AH Lithiumbatterij zonder indicator (Zwarte behuizing)
![]()
![]()
4 kleuren
![]()
Toepassing:
![]()
Pakket
![]()
Vragen:
Q1: Kan ik een gratis monster krijgen?
A1: Over het algemeen leveren we geen gratis monster, maar we kunnen de kosten van het monster terugbetalen wanneer de koper een bulkorder plaatst.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, Cash etc., 100% T/T vooraf voor monsters.30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc.Als u andere betalingsvoorwaarden wilt, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheid. Meestal kunnen we goederen binnen 10 -15 werkdagen leveren voor kleine bestellingen, voor meer QTY. bestelling, laten we bevestigen wanneer u een officiële bestelling plaatst.
Q4: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en merk BENERGY.
V5.Wat is uw garantie?
A5: Wij bieden 2 jaar garantie voor al onze batterijen. Wij garanderen ten minste 2000 cycli voor de LiFePO4-batterijen, wat betekent dat na 2000 @ 80% DOD nog ongeveer 60% capaciteit overblijft.U kunt het minstens 5 jaar gebruiken voor een normale 1 keer opladen en dagelijks ontladen.
Q6. Kunnen we zelf 12V LiFePO4 batterijpakket in parallel of in serie plaatsen?
A6:Ja. De batterij kan door de klant parallel worden geplaatst. Maar er zijn een paar tips waar we op moeten letten:
1> Zorg ervoor dat de spanning van de batterijen gelijk is voordat ze parallel worden geplaatst.
2> Plaats geen ontladen batterij en niet-ontladen batterij parallel. Dit kan de capaciteit van de hele batterij verlagen;
3> Zet de 12V-batterijen niet in serie.
4> Als u niet professioneel bent in parallelle batterijen, moet u de batterij dan niet alleen hanteren.
5> Als u een batterij met een hogere capaciteit wilt maken, zoals 12V 200Ah, bestelt u direct 12V 200AH.Het is beter om één 12V 200Ah rechtstreeks op te laden of te ontladen dan om twee 12V 100AH-pakketten op te laden of te ontladen., een langere levensduur, veiliger.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867