|
Productdetails:
|
| Type: | LiFePO4 | Toepassing: | EV, Energieopslag, Zonnestelsel, UPS |
|---|---|---|---|
| Grootte: | Aanpassen | Garantie: | 2 - 5 jaar |
| Gewicht: | Ongeveer 300 kg | OEM/ODM: | Acceptabel. |
| Samengesteld type: | 16S2P | Cyclusduur: | meer dan 3000 keer |
| Merknaam: | BENERGY | ||
| Markeren: | 48V 460AH Lithiumbatterij voor vorkheftrucks,Lithiumbatterijpakket voor vorklift met lange levensduur |
||
Oplaadbare 48V 460AH lithium-ion tractiebatterij voor elektrische vorkheftrucks
Batterijpakket 48V 460AH Specificatie:
| Productsoort | Lithium-Ierfosfaatbatterij |
| Merknaam | Benergy |
| Nominale spanning | 48 V |
| Spanning | 51.2V |
| Nominale capaciteit | 460AH |
| Minimumcapaciteit | 460AH |
| Verpakking | 16S2P |
| Grootte |
1150*370*600mm(W,L,H)Kan aanpassen 45.28*14.57*23.62" |
| Gewicht |
340 kg ± 150 gKan aanpassen 749.57 lbs. |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | ≤50A (instelbaar) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 58.4V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | ≤ 150A ((Verstelbaar) |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | 350A ((Verstelbaar) |
| Ontlading afgesneden Spanning | 40 V |
| Levenscyclus | > 3000 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -30°C tot 60°C |
| Laadtemperatuur | -20°60°C |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Indicator | Kan overeenkomen |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Voordeel van LiFePO4
Waarom kies je Benergy 48V Lifepo4 batterij voor een heftruck?
De Benergy 48V 320Ah is een lithium-ijzerfosfaatbatterij (LiFePO4) met een nominale capaciteit van 320Ah.De unieke combinatie van state-of-the-art technologie en slimme software maakt deze lithiumbatterie een robuusteVergeleken met conventionele loodzuurbatterijen kan de Benergy 48V 320Ah lithiumbatterij zeer snel worden opgeladen.heeft uiterst hoge prestaties en is onderhoudsvrij.
![]()
Foto van de batterij:
Aanpassen 48V 51.2V 320AH Lithiumbatterij Pack
![]()
![]()
![]()
Pakket
![]()
Professionele productie van batterijpakketten:
![]()
Toepassingen:
Benergy 48V lithium Iron Phospate batterijpakketten kunnen op grote schaal worden gebruikt voorelektrische vorkheftruck, reach truck, elektrische stapler, sissor stapler, elektrische wandelende achter stapler, enz.
![]()
Certificaten:
![]()
Goede opmerkingen van onze klant:
![]()
Neem vandaag nog contact met ons op om uw eigen succesverhaal te beginnen.
Wat is de app: + 86- 180 7882 1674
![]()
Vragen:
Q1: Kan ik een gratis monster krijgen?
A1: Over het algemeen leveren we geen gratis monster, maar we kunnen de kosten van het monster terugbetalen wanneer de koper een bulkorder plaatst.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, Cash etc., 100% T/T vooraf voor monsters.30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc.Als u andere betalingsvoorwaarden wilt, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheid. Meestal kunnen we goederen binnen 10 -15 werkdagen leveren voor kleine bestellingen, voor meer QTY. bestelling, laten we bevestigen wanneer u de officiële bestelling plaatst.
Q4: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en merk BENERGY.
V5.Wat is uw garantie?
A5:We bieden 2 -5 jaar garantie voor al onze batterijpakketten. We garanderen een levensduur van ten minste 3000 cycli voor de LiFePO4 batterijpakket, wat betekent dat na 3000 @ 80% DOD er nog ongeveer 80% capaciteit overblijft.U kunt het minstens 5 jaar gebruiken voor een normale 1 keer opladen en dagelijks ontladen.
Q6. Kunnen we 48V LiFePO4 batterijpakket in parallel of in serie door onszelf zetten?
A6:Ja. De batterij kan door de klant parallel worden geplaatst. Maar er zijn een paar tips waar we op moeten letten:
1> Zorg ervoor dat de spanning van de batterijen gelijk is voordat ze parallel worden geplaatst.
2> Plaats geen ontladen batterij en niet-ontladen batterij parallel. Dit kan de capaciteit van de hele batterij verlagen;
3> Zet de 12V-batterijen niet in serie.
4> Als u niet professioneel bent in parallelle batterijen, moet u de batterij dan niet alleen hanteren.
5> Als u een batterijpakket met een hogere capaciteit wilt maken, zoals 48V 200Ah, bestelt u dan 48V 200AH rechtstreeks.Het is beter om één 48V 200Ah rechtstreeks op te laden of te ontladen dan om twee 48V 100AH-pakketten op te laden of te ontladen, een langere levensduur, veiliger.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867