|
Productdetails:
|
| Type batterij: | Lifepo4 Pak | Spanning: | 12.8V |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | met een vermogen van niet meer dan 250 kW | Celgeval: | Plastic |
| Merknaam: | BENERGY | OEM/ODM: | Accepetable |
| Markeren: | Oplaadbare LiFePO4-batterij,12V 280Ah LiFePO4 batterijpakket,Hoogwaardige LiFePO4-accu's |
||
Lifepo4 Batterij 12V 280Ah Met Bluetooth en verwarmingssysteem
12V 280AH Specificatie:
| Productsoort | Lithium-Ierfosfaatbatterij |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 12.8V |
| Nominale capaciteit | 280AH |
| Minimumcapaciteit | 280AH |
| Verpakking | 4S1P |
| Grootte | 345*190*245mm (L,W,H) |
| Gewicht | 3250 g±150 g |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | 100A (instelbaar) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 14.6V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | 100A ((verstelbaar) |
| Maximale continue ontladingsstroom | 200A(Verstelbaar) |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | 400A ((verstelbaar) |
| Ontlading afgesneden Spanning | 10V |
| Levenscyclus | > 2500 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -10°55°C |
| Laadtemperatuur | 0°45°C |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Indicator | Kan overeenkomen |
| IP-gebied | IP65 |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Foto van de batterij:
12V 280AH
![]()
M8 puur koperen terminal, kan hoge stroom opladen en ontladen
![]()
Bluetooth-functie om de toestand van de batterij en de cel weer te geven:
![]()
Met verwarmingssysteem kan onder -20 worden opgeladen-°C
![]()
De kofferkleur kan zwart of blauw zijn.
![]()
![]()
Waarom koos je voor een Benergy 12V Lifepo4 batterij?
* Alle batterijpakketten gebruiken nieuwe klasse A-cellen.
* Intelligent BMS dat de batterij beschermt tegen overlading / overontlading / over temperatuur / kortsluiting
![]()
* Standaardcases vervangen volledig 12V loodzuurbatterijpakketten.
* Kan verschillende pakketten voor klanten aanpassen op basis van de applicatie-details.
* Kan worden gebruikt voor elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, zonnestelsel, kamperen, RV enz.
* Aanvaard OEM/ODM orders.
Pakket
![]()
Toepassingen:
Benergy 12V lithium Iron Phosphate batterijpakketten kunnen op grote schaal worden gebruikt voor e-boot, zonne-energie systeem, RV, camping, zonne-energie systeem, golfkarretje, UPS etc.
![]()
Certificaten:
![]()
Vragen:
Q1: Kan ik OEM doen?
A1: Ja, OEM/ODM batterijpakketten zijn van harte welkom.Laat ons weten uw detail vereiste en we zullen de beste oplossingen op basis van uw vereiste.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, Cash etc., 100% T/T vooraf voor monsters.30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc.Als u andere betalingsvoorwaarden wilt, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheid. Meestal kunnen we goederen binnen 10 -15 werkdagen leveren voor kleine bestellingen, voor meer QTY. bestelling, laten we bevestigen wanneer u de officiële bestelling plaatst.
Q4: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en merk BENERGY.
V5.Wat is uw garantie?
A5: Wij bieden 2 jaar garantie voor al onze batterijen. Wij garanderen ten minste 2000 cycli voor de LiFePO4-batterijen, wat betekent dat na 2000@80% DOD nog ongeveer 60% capaciteit overblijft.U kunt het minstens 5 jaar gebruiken voor een normale 1 keer opladen en dagelijks ontladen.
Q6. Kunnen we zelf 12V LiFePO4 batterijpakket in parallel of in serie plaatsen?
A6:Ja. De batterij kan door de klant parallel worden geplaatst. Maar er zijn een paar tips waar we op moeten letten:
1> Zorg ervoor dat de spanning van de batterijen gelijk is voordat ze parallel worden geplaatst.
2> Plaats geen ontladen batterij en niet-ontladen batterij parallel. Dit kan de capaciteit van de hele batterij verlagen;
3> Zet de 12V-batterijen niet in serie.
4> Als u niet professioneel bent in parallelle batterijen, moet u de batterij dan niet alleen hanteren.
5> Als u een batterij met een hogere capaciteit wilt maken, zoals 12V 200Ah, bestelt u direct 12V 200AH.Het is beter om één 12V 200Ah rechtstreeks op te laden of te ontladen dan om twee 12V 100AH-pakketten op te laden of te ontladen, een langere levensduur, veiliger.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867