|
Productdetails:
|
| Voltage: | 3.2V | Capaciteit: | 65AH |
|---|---|---|---|
| Gewicht: | 1250g | Toepassing: | EV, Zonnestelsel, Machtshulpmiddelen enz. |
| Het cyclusleven: | 2500-3000 keer | Certificering: | CE, ROSH, MSDS, UN38.3 |
| OEM/ODM: | JA | ||
| Markeren: | 65AH prismatische Cellen,lifepo4 prismatische cellen,Elektrisch voertuiglifepo4 Prismatische Cellen |
||
Cel van het de Batterijcellenaluminium van de hoge Machts3c de ononderbroken lossing 3.2V 65Ah Lifepo4 voor Elektrische voertuigen, Zonnestelsel
de Hoge Machtslifepo4 Cellen bps-LFP65AHP van 3.2V 65Ah
| Producttype | Het Fosfaatcel van het lithiumijzer |
| Shell Type | Aluminiumshell |
| Merknaam | Benergy |
| Voltage | 3.2V |
| Nominale Capaciteit | 65AH |
| Minium Capaciteit | 65AH |
| IRL | ≤1.0mΩ |
| Grootte | 36*130*185MM (W, L, H) |
| Gewicht | 1750g±150g |
| Lastenwijze | CC/CV (Ononderbroken huidig/Ononderbroken Voltage) |
| Max Charge Current | 40A (1C) |
| Last Afgesneden Voltage | 3.65V±0.05 |
| Standaardlossingsstroom | 20A (0.2C) |
| Max Continuous Discharge Current | 195A (3C) |
| Piekseconde van de Lossingsstroom @10 | 500A |
| Lossing Afgesneden Voltage | 2.5V |
| Het cyclusleven | >2500 Keer (0.5C-last/lossing, 100% DOD) |
| Lossingstemperatuur | 0~45℃ |
| Lastentemperatuur | 0~45℃ |
| Toepassing | De bouw van telecommunicatiesation, zonnestelsel, energieopslag, golfkar, EV enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| OEM/ODM | Ja (Toegelaten) |
Celdiagram
![]()
Celbeeld:
![]()
3C ononderbroken lossingskromme onder ononderbroken 195A
![]()
Waarom kies Benergy Lifepo4?
Hogere energiedichtheid dan lood zure batterij Ni-MH/Mi-CD.
Het langere cyclusleven. 4-5 keer langer dan leid zure batterij.
100% geen verontreiniging. Geen bevat en volledig groen lood.
Stal wanneer lossing en last.
Ontwerp:
Schroefteminal, gemakkelijk voor pak samenstellen en cel die in het pak vervangen.
![]()
Merk:
Kwaliteit:
* De professionele Maker van de het Fosfaatcel van het Lithiumijzer sinds 2009 wanneer Lifepo4-de celtechnologie nog vrij nieuw is.
FAQ:
Q1: Kan ik vrije steekproef krijgen?
A1: Over het algemeen verstrekken wij geen vrije steekproef, maar wij kunnen steekproef terugkeren kosten wanneer de koper een bulkorder plant.
Q2: Hoe zou ik moeten betalen?
A2: U kunt via T/T, Paypal, Western Union, Contant geld enz., 100% T/T vooraf voor steekproeven betalen. Voor grote hoeveelheden, 30% T/T vooraf zodra bevestigde orde en het saldo alvorens via T/T of L/C enz. te verschepen. Als u andere betalingstermijnen verkiest, gelieve ons vrij te contacteren.
Q3: Wat is levertijd als wij een orde plaatsen?
A3: Het hangt ordehoeveelheden af. Gewoonlijk, kunnen wij goederen binnen 10 -15 werkdagen voor kleine orden, voor meer QTY leveren. de orde, bevestigen wanneer u decreet plaatst.
Q4: Zijn uw fabriek of handelsmaatschappij?
A4: Wij zijn professionele de cellen en de pakkenfabrikant van Lifepo4 met ons eigen fabriek en merk BENERGY. Wij verlenen allerlei OEM/ODM-de diensten voor cliënten rond bol.
Q5.What is uw garantie?
A5: Wij bieden 2 jaar garantie voor al onze batterij pack.we verzekeren aan het de cyclusleven van minstens 2000 voor het LiFePO4-batterijpak, dat de middelen, na 2000@80 % DOD, daar nog rond 60% capacityt links zullen. U kunt het minstens 5 jaar voor normale 1 keer last en lossing elke dag gebruiken.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867