|
Productdetails:
|
| Type batterij: | Lifepo4 Pak | Spanning: | 51.2V |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 230Ah | Batterijkoffer: | Metalen |
| Merknaam: | BENERGY | OEM/ODM: | Accepetable |
| Markeren: | Lithium ijzeren batterij 100AH,Lithium-ijzeren batterij voor golfwagens |
||
51.2V 48V Lithium Iron Battery 48V 100AH 200AH 230Ah voorGolfwagens, bedrijfsvoertuigen, LSV's en AGV's
Lithiumbatterijpakket48V 230AHParametertabel:
| Productsoort | Lithium-Ierfosfaatbatterij |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 48 V |
| Nominale capaciteit | 230AH |
| Minimumcapaciteit | 230AH |
| Verpakking | 16S1P |
| Grootte |
510*380*230mm (W,L,H) 20.08*19.96*9.06 inch |
| Gewicht |
80 kg ± 0,5 kg 176.37 pond |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | 50A (instelbaar) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 58.4V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | 200A ((verstelbaar) |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | 250A ((verstelbaar) |
| Ontlading afgesneden Spanning | 40 V |
| Levenscyclus | > 2500 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -10°55°C |
| Laadtemperatuur | 0°45°C |
| Toepassing | Elektrische scooter, elektrische motorfiets, e-bike, grasmaaier.. |
| Garantie | 2 jaar |
| Indicator | Kan overeenkomen |
| IP-gebied | IP65 |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Foto van de batterij:
48V 230AH Lithiumbattery Pack
![]()
![]()
Met licht touchscreen om batterij en cel informatie te tonen.
![]()
Wat is een Lifepo4?
LiFePo4 batterij betekent lithium ijzerfosfaatbatterij die een soort van lithium-ion oplaadbare batterij is.
LiFePo4-batterijen zijn de veiligste lithiumbatterijen die momenteel op de markt verkrijgbaar zijn.geen geheugen-effect ze kunnen volledig vervangen loodzuurbatterijen en Ni-MH/Ni-CD batterijen.
Benergy produceert en exporteert Lifepo4-cellen sinds 2009 en we leveren wereldwijd kwaliteitsvolle, betrouwbare en veilige batterijoplossingen.
Waarom koos je voor een Benergy 48V Lifepo4 batterij?
* We hebben een productielijn om onze eigen cellen te maken in verschillende batterijpakketten, meer professioneel.
* Standaard koffers volledig vervangen loodzuurbatterijpakketten.Lichter, grotere capaciteit, geen vervuiling, gratis onderhoud.
* Kan verschillende pakketten voor klanten aanpassen op basis van de applicatie-details.
* Kan worden gebruikt voor elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, zonnestelsel, kamperen, RV enz.
* Aanvaard OEM/ODM orders.
Pakket
![]()
Toepassingen:
Benergy 48V lithium Iron Phosphate-batterijpakketten kunnen op grote schaal worden gebruikt voor e-scooters, e-bikes, grasmaaiers, UPS's enz.
![]()
Vragen:
Q1: Kan ik OEM/ODM doen?
A1: Ja, we verwelkomen OEM of ODM. Laat ons uw vereiste weten en we zullen u de beste oplossingen bieden.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, Cash etc., 100% T/T vooraf voor monsters.30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc.Als u andere betalingsvoorwaarden wilt, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheid. Meestal kunnen we goederen binnen 10 -15 werkdagen leveren voor kleine bestellingen, voor meer QTY. bestelling, laten we bevestigen wanneer u de officiële bestelling plaatst.
Q4: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en merk BENERGY.
V5.Wat is uw garantie?
A5: Wij bieden 2 jaar garantie voor al onze batterijen. Wij garanderen ten minste 2000 cycli voor de LiFePO4-batterijen, wat betekent dat na 2000@80% DOD nog ongeveer 60% capaciteit overblijft.U kunt het minstens 5 jaar gebruiken voor een normale 1 keer opladen en dagelijks ontladen.
Q6. Kunnen we 48V LiFePO4 batterijpakket in parallel of in serie door onszelf zetten?
A6: Laat het ons weten als u eenmaal parallel of in serie wilt zetten.
En er zijn een paar tips waar we op moeten letten:
1> Zorg ervoor dat de spanning van de batterijen gelijk is voordat ze parallel worden geplaatst.
2> Plaats geen ontladen batterij en niet-ontladen batterij parallel. Dit kan de capaciteit van de hele batterij verlagen;
3> Plaats de 48V batterijen niet in serie.
4> Als u niet professioneel bent in parallelle batterijen, moet u de batterij dan niet alleen hanteren.
5> Als u een batterij met een hogere capaciteit wilt maken, zoals 12V 200Ah, bestelt u direct 12V 200AH.Het is beter om één 12V 200Ah rechtstreeks op te laden of te ontladen dan om twee 12V 100AH-pakketten op te laden of te ontladen, een langere levensduur, veiliger.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867