|
Productdetails:
|
| Type batterij: | LiFePO4 | Spanning: | 24V |
|---|---|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah | Batterijkoffer: | IP 65 |
| Merknaam: | BENERGY | Oem/odm: | Accepetable |
| Markeren: | Vrachtwagen die 24V-de Batterijen van het Autolithium begint,100Ah de Batterijen van het autolithium |
||
Truck startbatterij Truck batterij 24V 100Ah Lithiumbatterij 24V Autobattery
Productbeschrijving
Productbeschrijving voor startbatterij Lifepo4 24V 100Ah
Parametertabel:
| Productsoort | Lithium-Ierfosfaatbatterij |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 25.6V |
| Nominale capaciteit | 100AH |
| Minimumcapaciteit | 100AH |
| Verpakking | 8S1P |
| Grootte | 520*269*220mm (W,L,H) |
| Gewicht | 2350 g±150 g |
| Oplaadmodus | CC/CV (continue stroom/continue spanning) |
| Maximale ladingstroom | ≤50A (instelbaar) |
| Oplaad afgesneden Spanning | 29.2V±0.05 |
| Standaardontladingsstroom | ≤50A ((Verstelbaar) |
| Piekontladingsstroom @ 3 sec | ≤450A ((aanpasbaar) |
| Ontlading afgesneden Spanning | 20.8V |
| Levenscyclus | > 3000 keer (0,5C lading/ontlading, 100% DOD) |
| Ontladingstemperatuur | -30°C tot 60°C |
| Laadtemperatuur |
- 20 ¢ 60°C |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Indicator | Kan overeenkomen |
| OEM/ODM | Ja (geaccepteerd) |
Productfoto:
24V 100AH batterij.
![]()
Benergy Lifepo4 batterijpakketten24V 100Ahin productie.
![]()
De kleur van de behuizing kan aangepast worden.
![]()
Voor het starten van de auto, veiliger, langere levensduur, lichter.
![]()
Voordelen van het product
1- Lange levensduur.Meer dan2500 tijden (laden en ontladen bij 1C, 80% capaciteitsbehoud na 2500 cycli);
2.Compact in grootte en licht in gewicht.1/3 kleiner in grootte, 2/3 lichter in gewicht dan loodzuurbatterij.
3- Hoge veiligheid:Geen brand en explosie bij overladingstest; Geen explosie, geen brand bij botsing, overladen of kortsluiting.
4- Goede laad- en ontladingsprestaties.3°C continue ontlading en 10°C barst.
5Volgroen en...Alle grondstoffen van de batterijen zijn milieuvriendelijk.
6Breed werktemperatuurbereik:Van -20°C tot 60°C zal extreem koud en heet weer geen invloed hebben op de prestaties.
7Barcode-beheersysteem.Alle gegevens worden beheerd door het systeem, we kunnen de cel informatie traceren en elke pakket te matchen met de dichtstbijzijnde gegevens.
8- Geproduceerd met automatische apparatuur.
Certificaat
![]()
Toepassingen
![]()
Pakketten
![]()
Vervoer

Benergy Tech Co. Ltd.
Verkoopingenieur: Kevin Zhang
Web: www.benergytech.com
Email: info@benergytech.com
- Ik heb het nodig.
Tel/What's APP: +86 13580 452443
LIFEPO4 BATTERY DESIGN FABRICATION
Als u vragen heeft, neem dan contact met ons op!
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867