|
Productdetails:
|
| Spanning: | 3.2V | Capaciteit: | 5AH |
|---|---|---|---|
| Gewicht: | 160 g | Sollicitatie: | EV, Zonnestelsel, Machtshulpmiddelen enz. |
| Cycle Life: | 2500-3000 keer | Certificering: | CE, ROSH, MSDS, UN38.3 |
| OEM/ODM: | Ja | ||
| Markeren: | 3,2 Volt5ah UPS LiFePO4 batterij,3 |
||
5AH 3.2V Lifepo4 Batterijcellen Lithium-ion Batterijen Pouch Batterij
Benergy Lifepo4-batterijcellen zijn licht van gewicht, klein van formaat en kunnen worden gebruikt voor zonne-straatverlichting, zonnepanelen, UPS, elektrisch gereedschap enzovoort..
3.2V 5Ah Lifepo4 Cellen BNG-8070125 JST-connector
| Producttype | Lithiumijzerfosfaatcel |
| Merknaam | Benergy |
| Spanning | 3.2V |
| Nominale capaciteit | 5AH |
| Minimale capaciteit | 5AH |
| IR | ≤10mΩ |
| Afmetingen |
8.2*71*130mm (Dikte,B,L) 0.323*2.83*5.12 inch |
| Gewicht |
160g±5g 0.353 pond |
| Oplaadmodus | CC/CV (Constante stroom/Constante spanning) |
| Max. laadstroom | 5A (1C) |
| Afsluitspanning opladen | 3.65V±0.05 |
| Standaard ontlaadstroom | 1A (0.2C) |
| Max. continue ontlaadstroom | 5A (1C) Instelbaar |
| Piek ontlaadstroom @3 sec | 25A(5C) Instelbaar |
| Afsluitspanning ontladen | 2.5V |
| Levensduur | >2500 keer (0.5C laden/ontladen, 100% DOD) |
| Ontlaadtemperatuur | -40~55℃ |
| Laadtemperatuur | 0~45℃ |
| Toepassing | Telecomstationgebouw, zonne-energiesysteem, energieopslag, golfkar, EV etc. |
| Garantie | 2 jaar |
| OEM/ODM | Ja (Geaccepteerd) |
Celafbeelding:
![]()
![]()
![]()
![]()
Waarom kiezen voor Benergy Lifepo4?
Ontwerp:
On-station oplossing en kan het batterijpakket voor u aanpassen.
Merk:
Kwaliteit:
* Professionele Lithium Iron Phosphate Cell Maker sinds 2009 toen Lifepo4-celtechnologie nog vrij nieuw was.
Wat is een Lifepo4?
LiFePo4-batterij betekent lithiumijzerfosfaatbatterij, een soort lithium-ion oplaadbare batterij. De enkele spanning is 3,2 V en de capaciteit kan variëren van 90 mAH tot 300 AH.
LiFePo4-batterijen zijn het veiligste lithiumbatterijtype dat momenteel op de markt verkrijgbaar is. Met de eigenschappen van lichter gewicht, kleiner formaat, langere levensduur, gratis onderhoud, geen vervuiling, geen geheugeneffect kunnen ze loodzuurbatterijen en Ni-MH/Ni-CD-batterijen volledig vervangen.
Benergy produceert en exporteert sinds 2009 Lifepo4-cellen en we leveren wereldwijd kwalitatieve, betrouwbare en veilige batterijoplossingen.
Toepassingen:
![]()
Verbeter uw projecten met de kracht van onze Lithium Iron Phosphate-cellen! Neem vandaag nog contact met ons op voor ongeëvenaarde kwaliteit en service.
![]()
FAQ
V1: Kan ik een gratis monster krijgen?
A1: Over het algemeen leveren we geen gratis monster, maar we kunnen de monsterkosten terugbetalen wanneer de koper een bulkbestelling plaatst.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, contant geld etc., 100% T/T vooraf voor monsters. Voor grote hoeveelheden, 30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc. Als u de voorkeur geeft aan andere betalingsvoorwaarden, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheden. Meestal kunnen we goederen binnen 10 -15 werkdagen leveren voor kleine bestellingen, voor meer QTY. bestelling, laten we bevestigen wanneer u een officiële bestelling plaatst.
V4: Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en het merk BENERGY. We bieden alle soorten OEM/ODM-diensten voor klanten over de hele wereld.
V5. Wat is uw garantie?
A5: We bieden 2 -5 jaar garantie voor al onze batterijpakketten. We garanderen minimaal 2000 cycli voor het LiFePO4-batterijpakket, wat betekent dat er na 2000@80% DOD nog steeds ongeveer 60% capaciteit overblijft. U kunt het minimaal 5 jaar gebruiken voor een normale keer opladen en ontladen per dag.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867