|
Productdetails:
|
| Type: | LiFePO4 | Applicatie: | EV, Energieopslag, Zonnestelsel, UPS |
|---|---|---|---|
| Maat: | Pas aan | Garantie: | 2 - 5 jaar |
| Gewicht: | Ongeveer 300 kg | OEM/ODM: | Accetable |
| Samengesteld type: | 16S4P | Cycle Life: | meer dan 3000 keer |
| Merknaam: | BENERGY | ||
| Markeren: | 48V 400AH heftruckbatterij,48 V heftruckbatterij oplaadbaar,Elektriciteit van de batterij van de stacker |
||
Oplaadbare LiFePO4 48V 400AH voor Reachtruck, Elektrische Vorkheftruck, Elektrische Reachtruck, Elektrische Vrachtwagen
Vorkheftruck Batterij Oplaadbaar LiFePO4 48V 400AH voor Elektrische Reachtruck en meer 2 Benergy 48V Lifepo4 Batterijpakket voor Verkoop
Specificatie:
| Producttype | Lithium IJzerfosfaat Batterij |
| Merknaam | Benergy |
| Nominale Spanning | 48V |
| Spanning | 51.2V |
| Nominale Capaciteit | 400AH |
| Minimale Capaciteit | 400AH |
| Pakketmethode | 16S4P |
| Afmetingen | 900*600*500mm (B,L,H) Kan aanpassen |
| Gewicht | 290Kg±150g |
| Oplaadmodus | CC/CV (Constante stroom/Constante Spanning) |
| Max. Laadstroom | ≤50A (Instelbaar) |
| Afsluitspanning Opladen | 58.4V±0.05 |
| Standaard Ontlaadstroom | ≤150A(Instelbaar) |
| Piek Ontlaadstroom @3 sec | 350A(Instelbaar) |
| Afsluitspanning Ontladen | 40V |
| Levensduur | >3000 Keer (0.5C laden/ontladen, 100% DOD) |
| Ontlaad Temperatuur | -30~60℃ |
| Oplaad Temperatuur | -20~60℃ |
| Toepassing | Elektrische boot, jacht, marine, EV etc. |
| Garantie | 2 Jaar |
| Indicator | Kan matchen |
| OEM/ODM | Ja(Geaccepteerd) |
Waarom kiezen voor Benergy 48V Lifepo4 batterijpakket?
Benergy 48V 400Ah is een Lithium IJzerfosfaat batterij (LiFePO4) met een nominale capaciteit van 400Ah. De unieke combinatie van state-of-the-art technologie en slimme software maakt deze lithium batterij een robuuste, veilige en gebruiksvriendelijke energieopslagoplossing. Vergeleken met conventionele loodzuur batterijen, biedt de Benergy 48V 400Ah lithium batterij een enorme gewichts- en ruimtebesparing. Hij is zeer efficiënt, heeft extreem hoge prestaties en is onderhoudsvrij.
En met een LCD-scherm kunt u de batterijpakketcondities tijdig controleren.
![]()
Batterijpakket afbeelding:
Pas 48V 400AH Lithium Batterijpakket aan
![]()
![]()
Pakket
![]()
Benergy accepteert Maatwerk voor uw vorkheftruck batterijpakketten:
* Batterij Schermweergave
* Bluetooth Detectiesysteem
* Batterij Afmeting Maatwerk
* Module Structuur Maatwerk
* Lader/Plug Secties
* Contragewicht IJzer
![]()
Toepassingen:
Benergy 48V lithium IJzerfosfaat batterijpakketten kunnen breed worden gebruikt voorelektrische vorkheftruck, reachtruck, elektrische stapelaar, schaarstapelaar, elektrische loop-achter stapelaar etc.
![]()
Waarom kiezen voor Benergy Lithium batterijen voor uw vorkheftruck?
![]()
Certificeringen
![]()
Omarm innovatie en kwaliteit met Benergy Tech.
![]()
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FAQ:
V1: Kan ik het batterijpakket aanpassen?
A1: Ja, we kunnen het batterijpakket maken op basis van uw gedetailleerde vorkheftrucktype en uw afmetingsbeperkingen, en we kunnen ook OEM, ODM werk doen.
V2: Hoe moet ik betalen?
A2: U kunt betalen via T/T, PayPal, Western Union, Contant etc., 100% T/T vooraf voor monsters. Voor grote hoeveelheden, 30% T/T vooraf zodra de bestelling is bevestigd en het saldo vóór verzending via T/T of L/C etc. Als u de voorkeur geeft aan andere betalingsvoorwaarden, neem dan gerust contact met ons op.
V3: Wat is de levertijd als we een bestelling plaatsen?
A3: Het hangt af van de bestelhoeveelheden. Meestal kunnen we goederen leveren binnen 10 -15 werkdagen voor kleine bestellingen, voor meer hoeveelheid. bestelling, laten we bevestigen wanneer u de officiële bestelling plaatst.
V4: Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
A4: Wij zijn een professionele fabrikant van Lifepo4-cellen en -pakketten met onze eigen fabriek en het merk BENERGY. Wij bieden alle soorten OEM/ODM-diensten voor klanten over de hele wereld.
V5. Wat is uw garantie?
A5: Wij bieden 2 -5 jaar garantie voor al onze batterijpakketten. Wij garanderen minimaal 3000 cycli voor het LiFePO4 batterijpakket, wat betekent dat er na 3000@80% DOD nog steeds ongeveer 80% capaciteit overblijft. U kunt het minimaal 5 jaar gebruiken voor normaal 1 keer laden en ontladen per dag.
Contactpersoon: Tiffany
Tel.: +86 18078821674
Fax: 86-020-31561867